O NÁS

VITAJTE NA


Všetka zábava na jednom mieste

Internetový obchod pinkmintlove.sk bol vytvorený ako realizácia myšlienky, ktorá umožňuje poskytnúť zákazníkovi priateľský, kvalitný, pohodlný a cenovo dostupný online nákup.
Naším poslaním je "dobrá cena pre všetkých", ktorý nám ponúka celý rad výrobkov pre domácnosť, zdravie, osobnú starostlivosť a zábavu za veľmi prijateľné a konkurencieschopné ceny.
Všetky výrobky sú starostlivo vyberané a každý výrobok má svoj vlastný príbeh. Naším poslaním je poskytnuť vynikajúci zážitok pre každého zákazníka, od objednávky až po prijatie balíka, ponúknuť plnú podporu, starostlivosť o spokojnosť našich zákazníkov a to aj po nákupe.


HODNOTY
NAŠE ZAČIATKY

Obchod pinkmintlove.sk bol vytvorený pod vedením dnešného riaditeľa Luky, ktorý so svojím tímom zamestnaných vytvorili marketing, logistiku, dizajnové a predajné riešenia a vytvoril stabilný a dôveryhodný internetový obchod. S rastúcim online predajom sa obchod nakoniec rozšíril tiež aj sortiment výrobkov na zahraničné trhy. Dnes pestrá ponuka internetového obchodu zahŕňa originálne a cenovo dostupné výrobky pre zábavu, domov, šport, Vianoce, Valentína a darčeky k narodeninám a výrobkov na osobnú starostlivosť a zdravie.


pinkmintlove.sk obchod pôsobí v 17 krajinách: Slovinsko, Chorvátsko, Taliansko, Poľsko, Maďarsko, Slovensko, Česká republika, Rumunsko, Grécko, Nemecko, Rakúsko, Bulharsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Španielsko a Portugalsko. Usiluje sa o nové rozšírenie, ktoré by zvýšilo viditeľnosť. V súčasnosti zamestnáva a spolupracuje s 30 potenciálnymi a mladými ľuďmi, z ktorých každý má svoje povinnosti a úlohy, všetci spolu pracujú ako tím, tak môžu ponúknuť vynikajúce skúsenosti, kvalitné výrobky a dosiahnuť spokojnosť zákazníkov.


+1.000.000

Viac ako milión spokojných zákazníkov v rámci obchodu MEGASPLET d.o.o.


MEDZNÍKY


Založenie internetového obchodu - 2011

2012-2014 - Otvorenie dvoch nových internetových obchodov

Sťahovanie do nových, väčších priestorov - 2015

2017 - Obnovený internetový obchod

Zväčšovanie skladových priestorov a kancelárií - 2017

2018 - Viac ako 25 zamestnancov a vonkajších partnerov

Odoslaných viac ako pol milióna zásielok - 2018

2018 - Rozšírenie podnikania do Poľska a Maďarska

Presťahovanie do nových, väčších priestorov - 2018

2019 - Rozšírenie podnikania na Slovensko

Rozšírenie podnikania do Českej republiky - 2019

2020 - Rozšírenie podnikania do Rumunska

Premiestnenie skladu do väčších priestorov - 2021

2021 - Rozšírenie podnikania do Grécka, Nemecka, Rakúska a Bulharska

Rozšírenie podnikania do Litvy, Lotyšska a Estónska - 2022

2022 - Viac ako 5 miliónov odoslaných zásielok

Rozšírenie podnikania do Španielsko a Portugalsko - 2023O NÁS

pinkmintlove.sk obchod sme mladý a angažovaný tím, ktorý sa usiluje o spravodlivé podnikanie, skutočný a profesionálny prístup k zákazníkom. Každý zákazník je pre nás rovnako dôležitý, niečo zvláštne, pretože nám predstavuje novú, odlišnú a jedinečnú výzvu. Obchod je k dispozícii 24 hodín denne, poskytuje bezpečnosť na platbu a ochranu osobných údajov a rýchle doručenie na požadovanú adresu nasledujúci pracovný deň. Veríme v to, že ak je spokojný zákazník sme spokojní aj my!SLEDUJTE NÁSPOZRITE SA NA NAŠE VÝROBKY

Kliknite tu